Росія весь час бреше: ексміністр вказав на небезпеку переговорів Зеленського і Путіна

Юрій Гримчак звинуватив у брехні Лаврова і Пєскова

Росія весь час бреше: ексміністр вказав на небезпеку переговорів Зеленського і Путіна

Небезпека можливих переговорів президента України Володимира Зеленського і президента Росії Володимира Путіна у форматі "віч-на-віч" полягає в тому, що Росія може озвучити неправдивий підсумок переговорів, вигідний їй.

Таку думку в ефірі програми "Ток-шоу №1" на каналі "Україна 24" висловив колишній заступник міністра з тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

Популярні відео

"Росіяни брешуть. Сьогодні вони просто класично підтвердили свою брехню. Якщо пам'ятаєте, у нас було 4 загиблих в один день. У цей день Зеленський запросив переговори з Путіним. Через кілька днів речник Путіна сказав, що ніяких заявок на переговори не було. І всі сказали, що, може, Зеленський щось не те сказав. Сьогодні виходить міністр закордонних справ Лавров і каже: так, був запит, але ви ж повинні розуміти, що ми не будемо говорити, тому що ця війна на Донбасі, а ми до неї не маємо відношення. Тобто вони брешуть, що не було запиту і що війна їх не стосується", - сказав ексміністр.

Читайте також: Переговори про зустріч Зеленського і Путіна: виплили несподівані подробиці

За словами Гримчака, неправдиву інформацію Росії за підсумками переговорів складно буде спростувати.

"Коли мова йде про переговори сам на сам, ми можемо отримати саме такий варіант, що вийдуть і скажуть: ми домовилися, що ніколи більше не піднімаємо питання Криму. І яким чином все це спростувати, якщо зустріч була один на один, а ще, не дай бог, у Москві?" - сказав Гримчак.

Читайте також: Єрмак про зустріч Зеленського і Путіна: переговори будуть змістовними 

Раніше в ефірі програми "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" радник української делегації в Тристоронній контактній групі з Донбасу Олексій Арестович заявив, що Зеленський і Путін в разі особистої зустрічі можуть обговорити тему "модернізації" Мінських угод.

Джерело Україна 24 Теги