Колесніков про конфлікт з Росією: я б хотів, щоб ми позбулися ілюзій

Від гарячого конфлікту треба переходити до холодного, вважає ексвіцепрем'єр

Колесніков про конфлікт з Росією: я б хотів, щоб ми позбулися ілюзій

Ексвіцепрем'єр-міністр України Борис Колесніков в ефірі програми "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" прокоментував заяву міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова про необхідність уникнути війни з Україною.

"Я б хотів, щоб ми позбулися ілюзій. Зусилля важливі, але потрібно розуміти, що, на відміну від України, від нашого МЗС, який дійсно займається закордонними справами, справами Білорусі, України, Казахстану займається не МЗС на Смоленській-Сінній (у Москві - ред.), а займається адміністрація президента на Старій площі. На пана Лаврова ми можемо не розраховувати", - підкреслив Колесніков.

Читайте також: Нічого складного: ексвіцепрем'єр назвав умови для реінтеграції Донбасу

Популярні відео

Колишній віцепрем'єр нагадав слова прем'єр-міністра Великої Британії Маргарет Тетчер про те, що "в політиці важлива тільки сила".

"Тільки Україна, на відміну від Великої Британії, посилається на чужу силу. Як би не завершилися переговори, нам незалежно від цього потрібно створювати свою силу, відроджувати військово-промисловий комплекс, у нас все для цього є. А санкції - це антураж за великим рахунком. Що вони дали? Що Росія за 7 років побудувала харчову промисловість і сільське господарство такого рівня, який у них ніколи не був, повністю позбавившись від продовольчої залежності. Я все-таки вірю, що дві найбільші слов'янські країни здатні домовитися з дотриманням своїх інтересів. Треба погасити гарячий конфлікт і братися за холодний", - зазначив він.

Читайте також: Будь-які кроки заради миру корисні - ексвіцепрем'єр про переговори Зеленського і Путіна

Нагадаємо, міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що повномасштабної війни Росії з Україною "можна і потрібно уникнути". При цьому Лавров додав, що президент України Володимир Зеленський "потурає ультранаціоналістам".

Джерело Україна 24 Теги