Арестович назвав тему для перемовин Зеленського з Путіним: росіяни не зможуть заперечити

Радник української делегації в ТКГ також оцінив можливість зустрічі президентів у Ватикані

Арестович назвав тему для перемовин Зеленського з Путіним: росіяни не зможуть заперечити

Президенти України Володимир Зеленський і президент Росії Володимир Путін в разі особистої зустрічі можуть обговорити тему "модернізації" Мінських угод.

Таку думку висловив в ефірі програми "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович.

"Про що може говорити президент Зеленський з президентом Путіним? Один із пунктів Мінських угод... Чому президент постійно говорить про необхідність їх модернізувати, залучати ще партнерів? Тому, що не виконується, наприклад, 8 пункт додаткових заходів від 12 лютого 2015 року, там, де повернення банківської системи України на окуповані Росією території. Там же рублева система, вона була встановлена у вересні 2015 року. В цьому плані Мінські угоди, скільки б росіяни не говорили, що вони узгоджені ООН, вже не працюють з вересня 2015 року. Вони вимагають домодернізації. Це просто один приклад, проти якого росіяни нічого не можуть заперечити", - зазначив Арестович.

Читайте також: Росія поверне війська до кордонів України: Арестович назвав терміни

Популярні відео

За його словами, "таких пунктів багато, і це, можливо, буде одним з головних питань поновлення Мінських угод, щоб їх можна було виконати як такі".

Коментуючи можливість зустрічі двох президентів у Ватикані, радник української делегації в ТКГ зазначив:

"Президент би ніколи не анонсував ані Ватикан, ані інші місця, якби в нього не було впевненості в тому, що такі країни його підтримають".

Читайте також: Арестович розповів про дивну поведінку росіян на переговорах щодо Донбасу

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що "зараз все йде до того", що зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним відбудеться.

Також Зеленський заявляв, що Ватикан є "ідеальним місцем" для зустрічі з Путіним. У Кремлі відповіли, що про це поки офіційно не знає ані Ватикан, ані російська сторона.

Джерело Україна 24 Теги