Росія поверне війська до кордонів України: Арестович назвав терміни

РФ при відведенні військ залишає військову техніку, щоб у разі необхідності швидко повернутися

Росія поверне війська до кордонів України: Арестович назвав терміни

Росія наприкінці липня знову почне зосереджувати війська біля кордонів України в рамках підготовки до навчань "Захід-2021".

Про це в ефірі програми "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" розповів радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович.

"З приводу відводу військ - що відбувається насправді? Росіяни вивели від 30% до 50% особового складу, за даними різних спостережень. Залишається військова техніка в багатьох місцях, але частина техніки виводиться. Це, з одного боку, позитивний сигнал, з іншого - побоювання, що в разі потреби вони зможуть швидко повернутися. А враховуючи, що у вересні буде активна фаза російсько-білоруських навчань "Захід-2021", вони знову почнуть перекидання військ наприкінці липня, я про це попереджав", - зазначив Арестович.

Читайте також: Арестович розповів про дивну поведінку росіян на переговорах щодо Донбасу

Популярні відео

На його думку, "ми наприкінці липня як мінімум повернемося до тієї ж ситуації, яка була 2 тижні тому".

"Але до цього може багато чого статися, зокрема, зустріч Байдена з Путіним, якісь позитивні рішення можуть бути ухвалені", - додав радник української делегації в ТКГ.

Читайте також: Відведення російських військ від України: експерт пояснив, чого домігся Кремль

Раніше радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив, як діятиме Україна в разі військової атаки з території Росії.

Джерело Україна 24 Теги