В Україні немає науки - Ляшко про скандал з дисертацією Ківи

Лідер Радикальної партії заявив, що розуміє тих, хто палить свої дипломи

В Україні немає науки - Ляшко про скандал з дисертацією Ківи

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" закликав позбавити звання кандидата наук народного депутата від ОПЗЖ Іллю Ківу, а також відібрати вчені звання у членів комісії, які схвалили його дисертацію.

"Чого ви обурюєтеся, що "Шаріков" Ківа став кандидатом наук з державного управління? А що, це вперше? А Янукович "прохвесор", який два слова без мату не зв'яже? Вони ж теж його висвятили в професори, тоді це проковтнули. Суспільство дозволяє це робити", - заявив він.

Читайте також: Формально претензій немає — в Міносвіти висловилися про дисертацію Киви

Популярні відео

На думку Ляшка, "історія з кандидатом Ківою показує одне - в Україні немає науки".

"У всьому світі наука двигун прогресу, подивіться на Америку, Японію, Німеччину. Хто в драйверах? Наука! А в нас хто? "Швондери", "шарікови", Ківи. Тому кажуть, щоб відібрати у цього Ківи кандидата наук - а чому в нього відібрати? У всіх 13 членів комісії відібрати, які дали йому це кандидатство. Вони ж теж називаються професорами, науковцями. Які ви науковці?! Якщо ви "Шарікову", породженню професора Преображенського або Медведчука даєте наукове звання, дискредитувавши і принизивши всіх нормальних, чесних людей, які життя віддають служінню науці", - сказав лідер Радикальної партії.

Читайте також: Колесніков пройшовся по відомому нардепу: обличчя, не спотворене інтелектом

Політик зазначив, що розуміє обурення тих, хто палить свої дипломи і дисертації.

"Це приниження - бути кандидатом наук поруч з цими "шаріковими", - додав він.

Нагадаємо, народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію на тему "Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)". Члени комісії одноголосно проголосували "за". Після цього львівський лікар, викладач Українського католицького університету та колишній спікер МОЗ Олександр Ябчанка спалив свій диплом кандидата медичних наук на знак протесту.

Джерело Україна 24 Теги