Відведення російських військ від України: експерт пояснив, чого домігся Кремль

Анатолій Кравчук не виключає, що росіяни готувалися до наступу

Відведення російських військ від України: експерт пояснив, чого домігся Кремль

Росія змогла відпрацювати швидке перекидання військ до кордонів України з віддалених районів. РФ відступила, але тепер розгортання нового військового угруповання забере в неї лічені дні.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів військовий експерт Анатолій Кравчук.

"Одна з версій наших експертів в той час, коли відбувалося нагнітання ситуації, це відпрацювання швидкого перебазування своїх сил і засобів до наших кордонів. Експерти відзначають, що це їм вдалося дуже добре, тому що вони фактично за два тижні змогли нагнати сили з дуже віддалених районів Росії, чого раніше в них не виходило. У цьому плані вони вже мають певний досвід, і зараз повернути тільки особовий склад - це просто пригнати пару потягів з людьми і миттєво розкидати їх по вже розміщеній на кордоні техніці. Це просто лічені дні", - зазначив він.

Читайте також: Це відомий прийом Росії: озвучено прогноз, коли чекати нових провокацій на Донбасі

Популярні відео

За словами експерта, "не можна сказати, що росіяни, не розгортаючи госпіталі, не готувалися до наступу".

"Донбас, особливо окупована територія - прекрасно в адміністративному плані забезпечений медичними громадськими установами. Тому, якщо почнуться бойові дії, всі вони будуть працювати виключно на військових. Ознаки потрібно дуже ретельно вивчати і фільтрувати", - сказав Кравчук.

Читайте також: Історія російської авіації закінчиться: Арестович про можливості української ППО

Раніше радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив, як діятиме Україна в разі військової атаки з території Росії.

Джерело Україна 24 Теги