РНБО збереться заради захисту південних кордонів України: у Зеленського повідомили деталі

Кирило Тимошенко сказав, коли планується провести засідання

РНБО збереться заради захисту південних кордонів України: у Зеленського повідомили деталі

Рада національної безпеки та оборони за ініціативи президента Володимира Зеленського розгляне питання безпеки регіонів України, які мають вихід до Чорного та Азовського моря. Таке засідання відбудеться через кілька тижнів.

Подробиці розповів в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко.

"Вчора з президентом були на Херсонщині, дивилися позиції наших військових... У нас була зустріч з секретарем Ради національної безпеки і оборони, очільниками областей, в яких є Азовське і Чорне море, а також з очільниками правоохоронних органів цих областей. Це Донетчина, Миколаївщина, Одещина, Запорізька область. Разом ми проговорили, як убезпечитись, щоб Україна у будь-якому випадку, будемо сподіватись, що це не буде потрібно, але щоб ми жили в безпеці і розуміли, як співпрацюють всі наші правоохоронні органи, а також і військові, територіальна оборона", - розповів Тимошенко.

Читайте також: Відведення військ Росії: Гордон пояснив, чи чекати "сюрпризів" від Путіна

Популярні відео

Як зазначив заступник глави ОП, після цієї наради "було ініційовано президентом засідання РНБО з цього приводу".

"Я думаю, що воно відбудеться через декілька тижнів, але вже на цій нараді вчора були роздані завдання як очільникам областей, так і секретарю РНБО, голові Офісу і заступникам з різних питань", - повідомив він.

Читайте також: Російські кораблі в Чорному морі: експерт вказав на небезпеку

Раніше екссекретар РНБО Олександр Данилюк в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Росія не відмовилася від своїх планів захоплення України.

Джерело Україна 24 Теги