Готовий заплатити 100 тисяч доларів за інтерв'ю - Гордон назвав три відомі прізвища

Гордон розповів, кому готовий заплатити за інтерв'ю

Готовий заплатити 100 тисяч доларів за інтерв'ю - Гордон назвав три відомі прізвища

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24» розповів, що готовий заплатити 100 тисяч доларів за організацію інтерв'ю з трьома найвідомішими персонами - Ілоном Маском, Павлом Дуровим і Володимиром Путіним.

«Я із задоволенням зробив би інтерв'ю з Путіним. Я про це неодноразово говорив. Крім того, я сказав, що якщо це інтерв'ю хтось організує, я заплачу 100 тис. доларів за це. Я можу це лише повторити», - зазначив Гордон.

Читайте також: Гордон хоче взяти інтерв'ю у відомого росіянина: це дуже цікава людина

Популярні відео

Він наголосив, що готовий заплатити 100 тисяч доларів і за організацію інтерв'ю з засновником соціальної мережі «Телеграм» Павлом Дуровим і американським винахідником Ілоном Маском.

«Із задоволенням би зробив інтерв'ю і з Павлом Дуровим. Він мовчить, в Еміратах десь. Я посилав кілька разів запит, він мовчить і поки не відповідає. Павлу Дурову теж відразу пропоную 100 тис. доларів - прямо заявляю, що за інтерв'ю з Дуровим готовий заплатити 100 тис. доларів. За інтерв'ю з Ілоною Маском - також, ось відразу ставки підвищую. Я говорю це офіційно», - заявив журналіст.

Читайте також: "Залишив потужний слід в історії": Гордон про героя свого майбутнього інтерв'ю

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що не брав би інтерв'ю в першої жінки-космонавта Валентини Терешкової.

Джерело Україна 24 Теги