"Слуга народу" розповіла, де Зеленський точно не зустрінеться з Путіним

"Місце зустрічі насправді не так важливе, важливе її наповнення", - зазначила Підласа

"Слуга народу" розповіла, де Зеленський точно не зустрінеться з Путіним

Народна депутатка від фракції «Слуга народу» Роксолана Підласа в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» відповіла на питання ведучого про інформацію в ЗМІ щодо можливої зустрічі президента України Володимира Зеленського та президента Росії Володимира Путіна у Ватикані.

«Місце зустрічі насправді не таке вже й важливе. Важливе наповнення цієї зустрічі і те, що президент Зеленський пропонуватиме Путіну. Добре, що така зустріч обговорюється. Я загалом підтримую позицію президента, він говорив, що якщо «нормандський формат» буде буксувати, то він зустрічатиметься і вестиме переговори з кожним із лідерів «нормандського формату» окремо», - зазначила нардепка.

Читайте також: Єрмак про зустріч Зеленського і Путіна: переговори будуть змістовними

Популярні відео

«Президент дотримується цієї лінії, я думаю, що важливо обговорювати питання Донбасу і відновлення миру на Донбасі саме з Путіним, хоча він і чинить опір цьому, намагається все звести до того, що президент України має чомусь вести перемовини з лідерами невизнаних «республік». Я впевнена, що президент Зеленський на це не погодиться і наполягатиме на перемовинах про Донбас саме з Путіним саме на цій зустрічі. І де вона відбудеться – чи в Ватикані, чи на контрольованій Україною території Донбасу, чи в Києві – це зараз не так важливо. А в Москву президент точно не поїде», - додала Підласа.  

Читайте також: Будь-які кроки заради миру корисні - ексвіцепрем'єр про переговори Зеленського і Путіна

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що "зараз все йде до того", що зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним відбудеться.