Гордон про російські паспорти в ОРДЛО: "Ці папірці нічого не варті"

"Путін каже: я захищаю своїх громадян. Він створив виразку на тілі України", - зазначив журналіст

Гордон про російські паспорти в ОРДЛО: "Ці папірці нічого не варті"

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24» відреагував на видачу російських паспортів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

«Скажімо так, ці папірці нічого не варті. Якщо Україна поверне Донбас, то ці папірці зімнуть, порвуть і забудуть, як вони виглядають. А Путін каже: я захищаю своїх громадян. Він створив таку виразку на тілі України, як створив перед цим виразку на тілі Молдови - Придністров'я, як виразку на тілі Грузії - Абхазія і Південна Осетія. Схема одна - нехитра, проста. З цією виразкою, міркує він, нас не візьмуть ні в НАТО, ні в ЄС», - зазначив Гордон.

Читайте також: Росія знову хоче роздавати паспорти на Донбасі — названо несподівану причину

Популярні відео

«У нього є ця козирна карта на руках, і він скаже знову Зеленському: Донбас забирайте собі, але на наших умовах, Крим визнайте російським, весь світ визнає російським, знімає санкції, і розходимося по кутках. Але так не буде, жоден український президент ніколи - яким би він не був і ким би він не був - не погодиться з тим, що Крим і Донбас є територією Росії. Ніколи цього не буде», - додав журналіст.

Читайте також: Це відомий прийом Росії: озвучено прогноз, коли чекати нових провокацій на Донбасі

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова раніше повідомила, що в ОРДЛО російські паспорти отримали 583 тис. українців, а електронна черга на отримання паспорта розписана до 2024 року.

Раніше військовий експерт Юрій Кочевенко жорстко висловився про перемир'я на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги