Відведення військ Росії: Гордон пояснив, чи чекати "сюрпризів" від Путіна

Журналіст нагадав, що президент РФ "постійно бреше"

Відведення військ Росії: Гордон пояснив, чи чекати "сюрпризів" від Путіна

Президент Росії Володимир Путін наказав відвести війська від кордонів України, але відійдуть вони недалеко.

Таку думку висловив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон.

"Перше - Путіну не можна вірити, він завжди обдурить. Це просто аксіома, яка не потребує доказів. Друге - скільки разів, я пам'ятаю, Путін особисто заявляв: ми виходимо з Сирії. Типу вийшли - знову там. Знову виходимо - знову там. Весь час виходив, весь час залишався. Тому словам Путіна вірити не можна. Це людина, яка постійно бреше. Причому нахабно і в очі", - сказав журналіст.

Читайте також: Путін живе у ХІХ столітті — політолог про прагнення президента Росії

Популярні відео

При цьому Гордон зазначив, що "тримати війська довго в місці непостійної дислокації неможливо - починається бродіння, занепад сил, пияцтво, наркоманія".

"Путін і все російське військове керівництво розуміють, що довго перебувати в підвішеному стані - це неможливо. Думаю, війська відведуть. З одного боку, кудись недалеко. З іншого боку, подивіться - резервістів стали призивати в Росії. Це взагалі дивна історія. Путін грає свою гру, гра ця цілком зрозуміла, нічого нового в ній немає. Взагалі Путін максимально зрозумілий, вивчений вздовж і поперек. Я думаю, сюрпризів від нього вже чекати не слід. Він уже дуже глибоко прогнозована людина", - заявив він.

Читайте також: Путін перестав бути незамінним: політик назвав умову для перевороту в Кремлі

Раніше радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив, як діятиме Україна в разі військової атаки з території Росії.

Джерело Україна 24 Теги