Російське лобі намагається заткнути рот Україні: нардеп про скандальне рішення ПАРЄ

Олексій Гончаренко назвав російського депутата негідником, антисемітом і українофобом

Російське лобі намагається заткнути рот Україні: нардеп про скандальне рішення ПАРЄ

Росія в Парламентській асамблеї Ради Європи порушує європейські цінності, але завдяки діям російського лобі карають Україну за висловлювання позиції. Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" розповів нардеп з "Європейської солідарності", член постійної делегації Верховної Ради в ПАРЄ Олексій Гончаренко, коментуючи позбавлення його слова на засіданнях ПАРЄ.

"Процедурний комітет ПАРЄ сьогодні позбавив мене слова на 3 місяці. Це означає, що на червневій сесії я не зможу виступати в залі. Такі санкції на мене накладено за скаргою Толстого (глава делегації Держдуми Росії - ред.) за те, що я образив його і Путіна. Це пряма мова, що я таким чином підмочив його репутацію. Чомусь нікого не цікавить, що він говорить про Україну, як він ображає з ранку до ночі нашу країну, Балтійські країни. Це негідник, українофоб, антисеміт. Це людина, на якій ніде клейма ставити. Я говорив про це правду і буду. Російське лобі хоче мені заткнути рот, особливо напередодні думських виборів, це факт. Це тільки означає, що вся робота, яку я вів у ПАРЄ, була немарною, і це їх дуже сильно дратувало", - сказав депутат.

Читайте також: Реакція не та, яку б хотілося — "слуга народу" про сесію ПАРЄ

Популярні відео

Гончаренко спробує оскаржити це рішення в Європейському суді з прав людини.

"Я хуліганським чином ніяк не діяв, ніяких правил і процедур ПАРЄ не порушував. Вивчаю можливість оскаржити це рішення в ЄСПЛ, якщо знайду таку можливість, то оскаржу. Якщо не знайду - то не зможу нічого зробити й реально буду позбавлений слова. Але я зможу донести свою точку зору до європейських колег. Ця історія вже з'явилася в європейських ЗМІ, карають не Росію, яка порушила всі цінності Ради Європи, а Україну незрозуміло за що", - сказав Гончаренко.

Читайте також: Росія шантажує ПАРЄ — подробиці від кореспондентки "Україна 24"

Нагадаємо, раніше Гончаренко в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" звинуватив ПАРЄ в подвійних стандартах, коментуючи скандал через демонстрацію українського прапора на засіданні ПАРЄ.

Джерело Україна 24 Теги