Єрмак про зустріч Зеленського і Путіна: переговори будуть змістовними

Глава Офісу президента заявив про необхідність працювати "у всіх форматах" переговорів

Єрмак про зустріч Зеленського і Путіна: переговори будуть змістовними

Глава Офісу президента Андрій Єрмак в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" заявив, що дата і місце переговорів президентів України та Росії Володимира Зеленського та Володимира Путіна поки невідомі, але переговори будуть змістовними.

"Я отримав доручення від президента, тому зараз працюю над цим. Поки що невідома ні дата, ні місце проведення цих перемовин, але я абсолютно впевнений, що вони будуть дуже змістовні, тому що є багато про що говорити. Треба обговорити підсумки домовленостей, які були досягнуті в грудні під час саміту нормандського формату. Треба проговорити велику кількість питань. Тому я вважаю, що, безумовно, ці переговори можуть стати знаковими й дійсно історичними, але поки що я не можу проінформувати про дату, місце і більшу конкретику", - заявив Єрмак.

Читайте також: Треба поставити крапку з комою — ексдепутат про зустріч Зеленського і Путіна

Популярні відео

Глава ОП повідомив також, що зараз українська сторона веде "дуже непрості" перемовини:

"Їх особливість полягає в тому, що наразі вони можуть довго розгойдуватися, блокуватися, а потім дуже швидко призвести до якихось результатів. Тому їх обов'язково треба продовжувати. Є приклади, що попри всі складнощі... Наприклад, ви пам'ятаєте, що торік вдалося досягти саме завдяки цим перемовинам хоча б на декілька місяців, але повного режиму припинення вогню?"

За його словами, "треба продовжувати працювати на всіх напрямках, у всіх форматах, тому що ми не знаємо, який формат принесе врешті решт очікуваний мир на нашу землю, коли ми зможемо повернути наші території, наших людей і дійсно припинити війну".

Читайте також: Будь-які кроки заради миру корисні - ексвіцепрем'єр про переговори Зеленського і Путіна

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що "зараз все йде до того", що зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним відбудеться.

Раніше Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрітися з Володимиром Путіним "у будь-якій точці українського Донбасу". Путін на це відповів, що Україні в питанні Донбасу потрібно домовлятися з "керівниками" так званих "ЛНР" і "ДНР". Також президент РФ запропонував Зеленському приїхати до Москви "в будь-який зручний час".