Зустріч Зеленського і Путіна: політолог розповів про умови Кремля

У РФ не готові спілкуватися на тему Донбасу

Зустріч Зеленського і Путіна: політолог розповів про умови Кремля

Політолог Тарас Семенюк в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів, коли може відбутися зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом Росії Володимиром Путіним.

"Ми бачимо, що Кремль одразу розставляє рамки і кордони. Це звучить офіційно, публічно про те, що вони не готові спілкуватися на тему Донбасу. Цю зустріч можуть організувати за день, за два, а може і місяці (може тривати підготовка до зустрічі – ред.). Підготовка до зустрічі у "нормандському форматі" тривала три місяці. Їй передували вимоги Росії до України – виконати перше, друге, третє. Я не виключаю, що таке саме буде передувати зустрічі і зараз", - зазначив політолог.

Читайте також: Треба поставити крапку з комою — ексдепутат про зустріч Зеленського і Путіна

Популярні відео

За його словами, якщо Кремль буде поступово виставляти певні умови, а українська сторона буде їх виконувати, "значить, буде ця зустріч".

"Це як похід у кіно – щоб зайти, треба купити квиток. Але Кремль одразу розставив рамки – що про Донбас вони спілкуватись не будуть. Це вже майстерність нашої влади і дипломатії, і зрештою наших союзників, щоб така розмова про Донбас все-таки відбулася, бо без Кремля проблема не вирішиться", - додав Семенюк.

Раніше ексглава МЗС Павло Клімкін заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що президент України Володимир Зеленський і президент Росії Володимир Путін тролять один одного.

Джерело Україна 24 Теги