Зеленський і Путін тролять один одного — ексміністр про зустріч президентів

Павло Клімкін розповів, чому президенти України та Росії не готові до діалогу

Зеленський і Путін тролять один одного — ексміністр про зустріч президентів

Президент України Володимир Зеленський і президент Росії Володимир Путін не готові до діалогу. Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповів ексглава МЗС Павло Клімкін.

"Поки що Зеленський і Путін займаються взаємним тролінгом, і це їх не наближає навіть до розуміння спільного порядку денного. Зеленський хоче обговорювати російську агресію, Донбас, Крим. Путін хоче обговорювати "русский мир", як він сказав, мову, релігію, постачання води до Криму, для чого запрошує Зеленського в Москву", — сказав він.

Читайте також: Будь-які кроки заради миру корисні - ексвіцепрем'єр про переговори Зеленського і Путіна

Популярні відео

За словами Клімкіна, Путін не вважає Україну рівним співрозмовником.

"Зустрічатися потрібно в сильній позиції, хоча б у рівній позиції, оскільки Путін визнає тільки рівних. Це означає, що говорити він з нами буде на рівних, якщо ми говоритимемо разом з нашими партнерами. Путін нас не вважає рівними, ви ж чули його послання до Федеральних зборів, він намагався назвати нас шакалами, а Захід і США — Шер-Ханом. На сьогодні він вважає сильними Сполучені Штати, можливо, ще Китай. І другий момент — щоб і ми, і він були готові обговорювати питання. Поки що є бажання обговорювати абсолютно різний порядок денний", — сказав він.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрітися з російським президентом Володимиром Путіним "у будь-якій точці українського Донбасу". Путін на це відповів, що Україні в питанні Донбасу потрібно домовлятися з "керівниками" так званих "ЛНР" і "ДНР". Також президент РФ запропонував Зеленському приїхати до Москви "в будь-який зручний час".

Раніше Володимир Зеленський відповів на запитання щодо зустрічі з Путіним.

Джерело Україна 24 Теги