Колесніков пройшовся по відомому нардепу: обличчя, не спотворене інтелектом

Колишній віцепрем'єр прокоментував захист Іллею Кивою кандидатської дисертації

Колесніков пройшовся по відомому нардепу: обличчя, не спотворене інтелектом

Захист народним депутатом від ОПЗЖ Іллею Кивою кандидатської дисертації дискредитує українську науку.

Таку думку висловив в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" ексвіцепрем'єр-міністр Борис Колесніков. На запитання, як він ставиться до того, що Кива став кандидатом наук, Колесніков відповів:

"Оприлюдніть роботу - ми оцінимо. Дайте кілька глав... У нас були більш знамениті доктори, кандидати наук. Це дискредитує наукове звання і взагалі науковий ступінь, працю геніальних людей, які створили славу нашої країни. Починаючи від Патона і вище. Я не помітив у його (Киви - ред.) публічних виступах і жестах щось, що нагадує хоча б одну наукову роботу. В області біології, анатомії, людської будови він може щось видати від себе, а так я не помітив ознак... Знаєте, як говорилося в радянській школі - обличчя, не спотворене інтелектом. Ось такий приблизно випадок цього нового кандидата".

Читайте також: Нічого складного: ексміністр назвав умови для реінтеграції Донбасу

Популярні відео

Нагадаємо, депутат від ОПЗЖ Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію з державного управління. Тема дисертації - "Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)". Члени комісії одноголосно проголосували "за".

Джерело Україна 24 Теги