Нічого складного: ексвіцепрем'єр назвав умови для реінтеграції Донбасу

Борис Колесніков пояснив, де взяти кошти на реінтеграцію

Нічого складного: ексвіцепрем'єр назвав умови для реінтеграції Донбасу

Економічну реінтеграцію в Україну окремих районів Донецької та Луганської областей можна повністю здійснити за два роки.

Таку думку висловив в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" ексвіцепрем'єр-міністр з питань Євро-2012, ексміністр інфраструктури Борис Колесніков.

"Немає ніяких особливих проблем (економічних, я не кажу про політичні) у реінтеграції Донбасу. Там потрібно як будувати нові проєкти, так і відновлювати те, що потребує відновлення. Немає неможливих речей - за два роки можна повністю реінтегруватися, і через 2-2,5 роки вже отримувати доходи в єдиній державі Україна. Нічого складного", - зазначив Колесніков.

Читайте також: "Не можна перегинати палицю": Сивохо сказав, що заважає поверненню Донбасу

Популярні відео

На запитання, де взяти гроші на реінтеграцію, колишній віцепрем'єр відповів:

"Гроші... Ми говорили про преференції. По-перше, грамотні преференції можуть бути тільки секторальними. Вся Україна повинна бути вільною економічною зоною. На Донбасі потрібне потужне машинобудування, тобто металопродукція не повинна йти як метал, а повинні вироблятися машини й механізми, автомобілебудування. Що стосується сільського господарства, то це стосується всієї України - глибока ступінь переробки й глибока додана вартість".

Читайте також: "Ми подолали п'ятирічний рубіж": Роман Безсмертний про те, що робити з Донбасом

Також Колесніков підкреслив, що для залучення інвесторів на Донбас найголовнішим є не податкове регулювання, а верховенство права щодо захисту власності.

"І вітчизняних інвесторів, і закордонних цікавить, що завтра не прийде якийсь Вася Пупкін і не відбере їхні гроші", - пояснив він.

Раніше ексвіцепрем'єр-міністр Борис Колесніков в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи потрібно президенту України Володимиру Зеленському вести переговори з президентом Росії Володимиром Путіним.

Джерело Україна 24 Теги