Будь-які кроки заради миру корисні - ексвіцепрем'єр про переговори Зеленського і Путіна

Борис Колесніков підтримав ініціативу президента України

Будь-які кроки заради миру корисні - ексвіцепрем'єр про переговори Зеленського і Путіна

Президент України Володимир Зеленський заради досягнення миру на Донбасі може зустрічатися "з ким завгодно і де завгодно", зокрема, з президентом Росії Володимиром Путіним.

Таку думку висловив в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" ексвіцепрем'єр-міністр з питань Євро-2012, ексміністр інфраструктури Борис Колесніков.

"Будь-які кроки з повернення миру корисні. Зеленський не просто сказав (про можливість зустрічі з Путіним - ред.), він виконує свою передвиборчу програму - один з небагатьох українських політиків... Він може зустрічатися з ким завгодно і де завгодно, тому що йому довірили 73% (виборців - ред.). Будь-які зусилля, які приведуть назад Донбас, де гинуть люди, а потім Крим - заслуговують на повагу", - зазначив ексвіцепрем'єр.

Читайте також: Треба поставити крапку з комою — ексдепутат про зустріч Зеленського і Путіна

Популярні відео

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що "зараз все йде до того", що зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним відбудеться.

Раніше Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрітися з Володимиром Путіним "у будь-якій точці українського Донбасу". Путін на це відповів, що Україні в питанні Донбасу потрібно домовлятися з "керівниками" так званих "ЛНР" і "ДНР". Також президент РФ запропонував Зеленському приїхати до Москви "в будь-який зручний час".

Джерело Україна 24 Теги