Добре пам'ятаю 26 квітня 1986 року: нардепка про Чорнобильську катастрофу

Вікторія Гриб відвідала Київ незабаром після аварії на ЧАЕС

Добре пам'ятаю 26 квітня 1986 року: нардепка про Чорнобильську катастрофу

Позафракційна народна депутатка Вікторія Гриб в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" прокоментувала 35-ту річницю аварії на ЧАЕС і поділилася спогадами про Чорнобильську катастрофу.

"Я дуже добре пам'ятаю 26 квітня 1986 року. Тоді я ще була в Маріуполі, це моє рідне місто, і я вже була вагітна. Коли я прийшла додому, мені мама каже - Боже, катастрофа. А я спочатку і не розуміла, що ж це означає - така катастрофа? Десь вибухнуло, але не так щоб поряд. Мама дуже переживала за своїх родичів, які жили в Києві", - розповіла нардепка.

Читайте також: Інженерне диво: озвучені подробиці створення об'єкта "Укриття" для ЧАЕС

Популярні відео

Гриб згадує, що коли вона приїхала до Києва навідати своїх бабусю та дідуся, "одразу ж стала почуватися значно гірше".

"В мене почалася печія страшенна. Я була два тижні в Києві, і коли повернулася до Маріуполя, все зникло. Мені тоді вже стало зрозуміло, що наслідки можливі. Я стала звертатися до лікаря - що це може бути, як може вплинути на мою ще ненароджену дитину? Вона сказала - чому ти поперлася до Києва в такий час? Не треба було цього робити! Але дуже багато людей, і моїх рідних, які в той час знаходилися в Києві, по-перше, хотіли поїхати кудись, і деякі з них поїхали до нас у Маріуполь", - сказала вона.

Читайте також: Чи витримає захист ЧАЕС падіння літака: чиновник дав відповідь

Раніше перший заступник голови Державного агентства з управління зоною відчуження Андрій Пляцко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як планується відроджувати зону відчуження.

Джерело Україна 24 Теги