Йде до того, що зустріч буде — Зеленський про розмову з Путіним

Президент Володимир Зеленський відповів на запитання "Україна 24"

Йде до того, що зустріч буде — Зеленський про розмову з Путіним

Президент України Володимир Зеленський під час свого візиту на ЧАЕС у 35-ту річницю Чорнобильської катастрофи відповів на запитання журналістів каналу "Україна 24" про місце можливої ​​зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним.

"Мені здається, все йде до того, що ця зустріч відбудеться. Я дійсно запропонував, ви це чули, зустрітися на Донбасі. Президент РФ підтвердив бажання зустрітися, але запропонував зустріч у Москві. Я вже дав завдання голові Офісу президента Андрію Єрмаку, щоб він зв'язався з адміністрацією президента Путіна і знайшов порозуміння, терміни та місце, де ми можемо зустрітися. Я вважаю, головне - це суть, про що. А коли, де — це вже деталі", — сказав він.

Читайте також: Зустріч Зеленського і Путіна: Ляшко назвав важливу умову

Популярні відео

У відповідь на ремарку про слова Путіна про нібито утиски російської мови та церкви, Зеленський навмисно заявив по-російськи, що в Україні люди вільно розмовляють різними мовами.

"Всі знають російську мову, але ми пам'ятаємо, що наша державна мова - українська. З питання церков - у нас держава від них відокремлена, вони у нас вільні, і люди вільні, і церкви. Хто куди хоче, той до такої церкви й ходить. У нас з цим немає проблем. Якщо ці питання стоятимуть на порядку денному при зустрічі, будь ласка, обговоримо", — сказав він.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрітися з російським президентом Володимиром Путіним "у будь-якій точці українського Донбасу". Путін на це відповів, що Україні в питанні Донбасу потрібно домовлятися з "керівниками" так званих "ЛНР" і "ДНР". Також президент РФ запропонував Зеленському приїхати до Москви "в будь-який зручний час".

Джерело Україна 24 Теги