Буде дуже складно: член ТКГ розповів про хід переговорів щодо Донбасу

Сергій Гармаш розповів про теми засідань ТКГ і "навчання" на окупованій території

Буде дуже складно: член ТКГ розповів про хід переговорів щодо Донбасу

У Тристоронній контактній групі обговорюються санкції за порушення режиму тиші на Донбасі, заявив глава української делегації Леонід Кравчук. Що відбуватиметься найближчим часом у ТКГ, розповів в ефірі програми "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24" член української делегації в ТКГ Сергій Гармаш.

"Вже завтра відбудуться засідання робочих груп у ТКГ, а післязавтра — засідання безпосередньо Тристоронньої контактної групи. Я так розумію, основним питанням буде знову документ щодо дотримання перемир'я, і ​​всі інші питання, як зазвичай — обмін полоненими, економічні питання, відкриття КПВВ тощо.

На жаль, я не бачу можливостей для проривів у політичній підгрупі та навіть не впевнений, що відбудеться її засідання, тому що сторони не змінюють свого ставлення до складів делегацій. Представники ОРДЛО мають намір ввести засуджену в Україні за тероризм Майю Пирогову, вимагають виключення з переговорів нас як представників ОРДЛО від України. Думаю, в цьому питанні буде дуже важко обом сторонам. А з інших питань, зокрема щодо безпеки, можливо, будуть досягнуті якісь домовленості", — сказав він.

Читайте також: Росія знову хоче роздавати паспорти на Донбасі — названо несподівану причину

Популярні відео

Гармаш висловився про те, чи вплинуло зосередження російських військ біля кордону на ситуацію на окупованих територіях.

"Я можу сказати, що в ОРДЛО, незалежно від ситуації з озброєними силами Росії, проходять їхні навчання так званих "народних міліцій", відбуваються з порушеннями Мінських угод і з порушеннями ліній відведення важких озброєнь. Тому напруженість на лінії перетину зберігається", — сказав він.

Раніше військовий експерт Юрій Кочевенко заявив, що на Донбасі ніколи не було перемир'я.

Джерело Україна 24 Теги