Рано розслаблятися — екссекретар РНБО про наміри Росії

Олександр Данилюк розповів, чи варто довіряти заявам Росії про відведення військ

Рано розслаблятися — екссекретар РНБО про наміри Росії

Росія не відмовилася від своїх планів щодо захоплення України — про це заявив екссекретар РНБО Олександр Данилюк у програмі "Реальна політика з Євгенієм Кисельовим" на каналі "Україна 24".

"Те, що сталося, ще не закінчилося. Ми бачимо тільки верхівку айсберга, зовнішні прояви. Насправді є стратегія Росії, є стратегія Байдена. І ясно, що це певні маневри в рамках цієї стратегії. Я впевнений, що в розмові між ними було і кілька сигналів, обмін сигналами з кожного боку. Я розумію так: війська були відведені, але це не означає, що Росія відмовилася від своїх планів. Рано розслаблятися. Навпаки, коли всі ніби розслабляються, Росія може змінити фокус і намагатися досягти того, що хотіла, іншими шляхами", — сказав він.

Читайте також: Зустріч Зеленського і Путіна: Ляшко назвав важливу умову

Популярні відео

Данилюк розповів, де може статися наступний крок.

"Ключовий ризик зараз — у дипломатичному напрямі, тому що там дуже важливо, щоб у президента і його команди була сильна продумана позиція на кілька кроків вперед. Я бачу, що наступний крок, можливо, буде в Білорусі. Отримати російську армію на північних кордонах — це нам точно не поліпшить ситуацію", — сказав він.

Раніше співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Олексій Мельник розповів, навіщо Росія знову підняла питання про видачу паспортів РФ жителям окупованого Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги