Зустріч Зеленського і Путіна: Ляшко назвав важливу умову

Олег Ляшко розповів, чому Путін хоче провести зустріч у Москві

Зустріч Зеленського і Путіна: Ляшко назвав важливу умову

Президенту України Володимиру Зеленському варто зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним, але не в Москві. Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"Думаю, що дипломатія краще, ніж коли стріляють або вбивають. Безумовно, потрібно зустрічатися й у двосторонньому форматі, і сам на сам, і з нашими партнерами. Але не в Москві, не в Росії. Чому Путін пропонує зустріч у Москві? Якщо Україна погоджується на цю зустріч і їде в Москву, ми таким чином визнаємо, що Росія — третя сторона в цьому "внутрішньому громадянському конфлікті", як вони безрезультатно намагаються переконати весь світ", — сказав він.

Читайте також: Путін не хоче домовлятися з Зеленським: у Росії назвали причину

Популярні відео

За словами Ляшка, зустріч у Москві матиме неприємні наслідки.

"Сьогодні для всіх очевидно, що Росія, Кремль є учасниками цієї війни, яку вони розв'язали та підгодовують. Росія — головна причина цієї війни, російська зброя, гроші та агресія. Тому зустрічатися в Москві — це визнавати, що Москва миротворець, що вона ніякого відношення до війни не має. Дипломатія — це те, що замінює війну, потрібно зустрічатися в будь-яких форматах", — сказав він.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрітися з російським президентом Володимиром Путіним "у будь-якій точці українського Донбасу". Путін на це відповів, що Україні в питанні Донбасу потрібно домовлятися з "керівниками" так званих "ЛНР" і "ДНР". Також президент РФ запропонував Зеленському приїхати до Москви "в будь-який зручний час".

Джерело Україна 24 Теги