Союз Путіна і Лукашенка несе загрозу Україні - ексглава СБУ розкрив подробиці

Ігор Смешко нагадав, що на території Білорусі є російські військові бази

Союз Путіна і Лукашенка несе загрозу Україні - ексглава СБУ розкрив подробиці

В результаті союзу президентів Росії і Білорусі Володимира Путіна і Олександра Лукашенка 70% українського кордону буде під контролем РФ.

Про це розповів в ефірі програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24" ексглава Служби безпеки України Ігор Смешко.

"Для нашої країни нічого хорошого в цьому немає (в союзі Білорусі і Росії - ред.). Фактично ми півкільцем будемо оточені, близько 70% кордону буде під контролем Російської Федерації. Сухопутний кордон оточений державою, яка фактично не визнає право на існування незалежної української держави, яка говорить, що "ми єдиний народ", що це фейкова держава. Причому, яка має одну з найбільших армій в Європі і другий ядерний арсенал", - зазначив він.

Читайте також: В Росії розповіли, чому Путін навчився в Лукашенка

Популярні відео

Смешко нагадав, що зараз на території Білорусі є дві військові бази РФ:

"Одна з них військово-повітряна, повністю укомплектована. Повністю туди завезені запчастини, зброя, і вона на двох оперативних напрямках - це Прибалтика і Україна. В неї є великі можливості завоювання переваги в повітрі".

Читайте також: Лукашенко загнав себе в куток — політолог про зустріч з Путіним

Ексглава СБУ додав, що російські війська на навчаннях "відпрацювали все для наступу на Україну, якщо буде ухвалене політичне рішення".

"Прекрасно, вони відійшли. Але в них все на стратегічному рівні відпрацьовано до автоматизму, всі плани сформовані", - сказав він.

Раніше білоруський політолог Валерій Карбалевич в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як Олександр Лукашенко "відвернувся" від України на переговорах з Володимиром Путіним.

Джерело Україна 24 Теги