Ексглава СБУ розповів, як Путін хоче вирішити "українське питання"

Президент РФ вважає себе "збирачем земель руських", зазначив Ігор Смешко

Ексглава СБУ розповів, як Путін хоче вирішити "українське питання"

Президент Росії Володимир Путін бачить єдине можливе вирішення "українського питання" в капітуляції України.

Про це розповів в ефірі програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24" ексглава Служби безпеки України Ігор Смешко.

"Російська Федерація нічим не відрізняється в своїй імперській ментальності - що до 1917 року, що під час Радянського Союзу. Невже не зрозуміло, що Путін має монархічну владу в своїй країні, і головне, що він може дати країні з ВВП приблизно як в Іспанії, з напруженою соціально-економічною ситуацією - це "велич нації", перемогу в Другій світовій війні, а сам він - "збирач земель руських", - заявив ексглава СБУ.

Читайте також: Путін не хоче домовлятися з Зеленським: у Росії назвали причину

Популярні відео

За словами Смешка, для Путіна "вирішення українського питання - абсолютна капітуляція України".

"Перше - зупинити євроатлантичний рух, друге - повністю втягнути в орбіту політичного управління Кремля. Що можна запропонувати країні, яка, починаючи з Олександра Третього, каже, що у нас єдині друзі - це армія і флот? Мир не можна випрошувати на колінах", - зазначив він.

Читайте також: Загроза є постійно: експерт оцінив шанси на вторгнення Росії в Україну

Раніше експерт-міжнародник Андрій Бузаров в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи варто очікувати переговорів між президентами України і Росії Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним.

Джерело Україна 24 Теги