Переговори Зеленського і Путіна: експерт дав невтішний прогноз

Відтягування переговорів у будь-якому форматі веде до збільшення напруги, зазначив Андрій Бузаров

Переговори Зеленського і Путіна: експерт дав невтішний прогноз

Переговорів щодо Донбасу між президентами України та Росії Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним найближчим часом чекати не варто. Кремль як і раніше намагається ввести в переговори представників ОРДЛО, що неприйнятно для української влади.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" експерт-міжнародник Андрій Бузаров.

"Переговори зайшли в глухий кут ще в березні і лютому минулого року, а все, що ми бачили останнім часом, це такі специфічні наміри з боку України, Росії, наших європейських партнерів, щоб реанімувати хоч якийсь переговорний процес, обмін полоненими, нормандський процес, мінський процес. Жоден процес не працює. Думаю, що ці нові ввідні, які з'явилися зараз після спроби ескалації біля кордонів України, а саме пропозиція Путіна Зеленському приїхати до Москви, а також пропозиція Козака їхати на лінію розмежування, - вони також навряд чи можуть бути реалізовані в умовах ескалації на дипломатичному рівні, яка практично не закінчилася", - сказав Бузаров.

Читайте також: Путін не хоче домовлятися з Зеленським: у Росії назвали причину

Популярні відео

На думку експерта, "сьогодні очікувати переговорів у будь-якому форматі не варто".

"Думаю, з боку росіян є чергова спроба ввести в процес публічно представників ОРДЛО. Будь-які переговорні процеси в такому форматі є неприйнятними для української влади. При цьому не вирішується інша проблема - що далі? Напруга біля кордонів не знижується, і загальна ситуація на пострадянському просторі погіршується. Відтягування переговорів у будь-якому форматі веде до збільшення напруги", - вважає він.

Читайте також: Загроза є постійно: експерт оцінив шанси на вторгнення Росії в Україну

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрітися з російським президентом Володимиром Путіним "у будь-якій точці українського Донбасу". Путін на це відповів, що Україні в питанні Донбасу потрібно домовлятися з "керівниками" так званих "ЛНР" і "ДНР". Також президент РФ запропонував Зеленському приїхати до Москви "в будь-який зручний час".

Раніше глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", як президент України Володимир Зеленський поставив президента Росії Володимира Путіна в складну ситуацію пропозицією щодо зустрічі на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги