В Авакова назвали умову для припинення війни на Донбасі

Путін відкрито шантажує весь цивілізований світ, зазначив Зорян Шкіряк

В Авакова назвали умову для припинення війни на Донбасі

Конфлікт на Донбасі не вдасться врегулювати дипломатичним шляхом без жорсткого тиску на президента Росії Володимира Путіна.

Таку думку висловив в ефірі програми "Україна Завтра" на телеканалі "Україна 24" радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Зорян Шкіряк.

"Річ у тім, що це серйозний конфлікт, який відбувається на території Європи. Безумовно, прикута увага всього світу. З огляду на те, що Путін вбив вже понад 14 тис. мирних українських громадян і наших воїнів-героїв, усвідомлюючи, що сьогодні Путін здійснює прямий шантаж всього цивілізованого суспільства, проводяться всі можливі дипломатичні спроби для того, щоб цю ситуацію "розрулити". Чи вдасться це зробити - у мене є сумніви. Доти, поки не будуть ухвалені найжорсткіші заходи тиску на Росію, на Путіна, я особисто, на жаль, у це не вірю", - сказав він.

Читайте також: Як Україна відповість на атаку з Росії: ексклюзив від Арестовича

Популярні відео

Шкіряк зазначив, що Україна повинна робити такі кроки. За його словами, глава МЗС Дмитро Кулеба "досить жорстко тримає позицію на міжнародній арені, і позиція президента досить ясна і зрозуміла".

Раніше радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав чотири умови для того, щоб Росія відкрито напала на Україну.

Джерело Україна 24 Теги