Поїздка "слуги народу" до Лукашенка: що чекає на скандального нардепа

В "Слузі народу" обговорили поведінку Євгена Шевченка

Поїздка "слуги народу" до Лукашенка: що чекає на скандального нардепа

Народний депутат від "Слуги народу" Євген Шевченко може залишити фракцію після скандалу з поїздкою до президента Білорусі Олександра Лукашенка. Всередині "Слуги народу" розділились думки щодо того, яким чином має вийти Шевченко.

Про це розповіла в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" народна депутатка від "Слуги народу" Олена Мошенець. За її словами, на засіданні фракції у четвер приблизно годину нардепи обговорювали ситуацію навколо Шевченка, але сигнальних голосувань щодо його виключення поки не було.

"Окрім того, що він відвідав пана Лукашенка, багато уваги приділялося тому, що пан Шевченко, як виявилось, займався в Білорусі питанням трансплантології. Дуже багато наших людей стоять у черзі, і як виявилось, він допомагає їм туди потрапити. Звичайно, це не могло не викликати схвалення від членів нашої фракції... Попри добрі справи пана Шевченка, засудили таку поїздку. Керівництво фракції також висловило невдоволення", - повідомила вона.

Читайте також: Я вдячний Лукашенку: скандальний "слуга народу" про поїздку до Білорусі

Популярні відео

Мошенець підтвердила, що Шевченко сам попросив його виключити.

"Деякі наші колеги під час обговорення запропонували йому піти самостійно, оскільки він мажоритарник і для нього не буде ані втрати мандату, чи будь-яких інших санкцій. Він чітко сказав, що не хоче самостійно виходити, тому було б краще для нього, щоб його виключила фракція, щоб це було дійсно колективне рішення. Голоси розподілились між тим, яким саме чином має вийти пан Шевченко… Як буде надалі? Точно буде один зі шляхів. Мені вбачається, що швидше за все він буде все-таки виключений, але подивимося на результати голосування", - сказала депутатка.

Читайте також: Гордон про скандального "слугу народу": в політиці йому не місце

Нагадаємо, нардеп від партії "Слуга народу" Євген Шевченко 20 квітня зустрівся з президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Раніше він після скандальних виборів у Білорусі привітав Олександра Лукашенка з переобранням на посаду президента. Також Шевченко виступав з критикою учасників протестів проти Лукашенка.

Нардеп Євген Шевченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що він робитиме, якщо його виключать з фракції.

Джерело Україна 24 Теги