Росія сама визнала участь у війні — політик про Мінські домовленості

Юрій Гримчак розповів, що особливого в Мінських домовленостях

Росія сама визнала участь у війні — політик про Мінські домовленості

У 2014 році Росія вперше з часів кінця СРСР підписала документ про участь у війні — про це заявив ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак в програмі "Народ проти" на телеканалі "Україна 24".

"З кінця 80-х Росія кілька разів брала участь у збройних конфліктах на території Радянського Союзу і пострадянського простору, це Нагорний Карабах, Осетія, Абхазія, Придністров'я. Вперше за весь цей час в Україні 2014 року Росія підписала документ Мінські домовленості — ред.), яким стала учасником конфлікту. У всіх інших конфліктах, хоч там Росія брала активну участь, вона була посередником.

Тому всі розмови про суб'єктність "ЛНР" і "ДНР" так званих... навіть Путін, коли виступав, сказав, що вони постійно намагаються вистрибнути з того, що вони є учасниками конфлікту. Потрібно не забувати, що зокрема й за Мінські домовленості на них накладаються санкції", — сказав він.

Читайте також: Путін зробив цікаву обмовку — Арестович про відповідь Зеленському

Популярні відео

Також Гримчак прокоментував слова президента РФ Володимира Путіна з приводу РПЦ.

"І ще хотів сказати щодо виступу Путіна. Він заявив, що чинне керівництво України руйнує Російську православну церкву в Україні. У мене питання до тих, хто розповідає, що у нас є незалежна Українська православна церква — вам щойно відкрито сказали, що ви є частиною російської церкви. Якщо ви це визнаєте — це не злочин, але буде чесно", — сказав він.

Читайте також: Путін вимагає приїзду до Москви з капітуляцією — дипломат про відповідь Зеленському

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрітися з російським президентом Володимиром Путіним "в будь-якій точці українського Донбасу". У своїй відповіді Путін, крім іншого, заявив, що українське керівництво намагається зруйнувати РПЦ.

Джерело Україна 24 Теги