Скандальний "слуга народу" розповів про свої плани в разі виключення

Депутат Євген Шевченко висловився про наслідки своєї поїздки до Лукашенка

Скандальний "слуга народу" розповів про свої плани в разі виключення

Нардеп від партії "Слуга народу" Євген Шевченко розповів в ефірі програми "Народ проти" на каналі "Україна 24", що він робитиме, якщо його виключать із фракції через його поїздку до президента Білорусі Олександра Лукашенка.

"У нас був принцип, що такі важливі політичні заяви обговорюються на фракції, якщо 70% голосів фракції підтримують, тоді це виноситься до зали. Тут змахлювали — винесли до зали, і за допомогою опозиції проголосували постанову, за яку зі "Слуг народу" проголосували всього лише 156 депутатів. У фракції 252 людини. Тому я вважаю це рішення нелегітимним.

Друге. Коли я бачу, що фракція повела президента не туди, а я йшов з президентом і завжди його підтримував, і мене не чують, а приймає президент іншої країни — то це не моя проблема, а керівництва фракції", — заявив він.

Читайте також: Я вдячний Лукашенку: скандальний "слуга народу" про поїздку до Білорусі

Популярні відео

Шевченко планує в разі виключення створити новий проєкт.

"Моя позиція публічна і відкрита. Я очікую, що мене з фракції виженуть, я за це подякую і піду своїм відкритим політичним шляхом, створювати новий політичний проєкт", — сказав він.

Депутату відповів голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

"Я вважаю, що зовнішня політика — це сфера президента, це в Конституції написано. Він головний дипломат країни. Верховна Рада визначає засади зовнішньої політики. Але тактичні та стратегічні дії здійснює президент. Якщо народний депутат з президентської фракції здійснює дію, яка суперечить всьому тому, що президент вибудовував певний час, то так не можна. Якщо він так хоче - проголосуємо, нам потрібно взяти на голосування це питання. Я думаю, потрібно відпускати людей, які хочуть йти у вільне плавання", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, нардеп від партії "Слуга народу" Євген Шевченко 20 квітня зустрівся з президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Раніше він після скандальних виборів в Білорусі привітав Олександра Лукашенка з переобранням на посаду президента. Також Шевченко виступав з критикою учасників протестів проти Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги