Я вдячний Лукашенку: скандальний "слуга народу" про поїздку до Білорусі

Нардеп Євген Шевченко розповів, як потрапив на прийом до президента Білорусі

Я вдячний Лукашенку: скандальний "слуга народу" про поїздку до Білорусі

Нардеп від партії "Слуга народу" Євген Шевченко розповів в ефірі програми "Народ проти" на каналі "Україна 24" про свій скандальний візит до президента Білорусі Олександра Лукашенка.

"Я діяв у рамках закону про статус народного депутата, засновники незалежності України, коли писали Конституцію і закон, знаючи, що таке управління однієї монопартії, заклали норму, яка дозволяє депутату в рамках парламентсько-президентської республіки мати взаємини з представниками інших країн, особисто від себе як народного депутата. Цим я і користуюся, і буду далі користуватися. І пишаюся тим, що є така норма", — сказав він.

Читайте також: Не розумію настроїв фракції - "слуга народу" про скандали з Тищенком і Шевченком

Популярні відео

Шевченко розповів, як потрапив до білоруського президента.

"Ви знаєте мою позицію щодо Лукашенка, я першим його привітав, і на противагу занесеному до парламенту прапору білоруської опозиції я вніс державний прапор Білорусі. Був помічений Олександром Григоровичем, він довго до мене придивлявся, потім запросив до себе. Я вдячний йому, що запросив. Крім того, я до цього впродовж багатьох місяців працював з посольством Білорусі, займався гуманітарною місією",— сказав він.

Нагадаємо, нардеп від партії "Слуга народу" Євген Шевченко після скандальних виборів у Білорусі привітав Олександра Лукашенка з переобранням на посаду президента. Також Шевченко виступав з критикою учасників протестів проти Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги