Путін вимагає приїзду до Москви з капітуляцією — дипломат про відповідь Зеленському

Костянтин Єлісєєв оцінив пропозицію Зеленського до Путіна і відповідь на неї

Путін вимагає приїзду до Москви з капітуляцією — дипломат про відповідь Зеленському

Президент Росії Володимир Путін відповів на пропозицію очільника України Володимира Зеленського про зустріч на Донбасі та запропонував зустрітися в Москві "в будь-який зручний час". Цю заяву прокоментував в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" український дипломат Костянтин Єлісєєв.

"Говорячи російською, "какой привет, такой и ответ". Мається на увазі, що президент Зеленський запропонував, як на мене, трохи авантюрну ідею. Думаю, що вона не на часі, і апріорі було відомо, що вона не буде підтримана, є багато питань навколо цього. Наприклад, як це буде проходити з логістичної точки зору", — заявив він.

Читайте також: Російська бравада спадає — експерт про переміщення військ РФ від кордонів України

Популярні відео

За словами Єлісєєва, Путін фактично вимагає капітуляції України.

"Якщо трактувати відповідь Путіна, то це означає, що по Донбасу він схиляє українську сторону на прямий діалог з маріонетками ОРДЛО, а якщо їхати до Москви, то фактично він говорить, щоб приїжджали за капітуляцією, як кажуть, на килим, апріорі він окреслив ті речі, які Україна повинна здати. Йдеться і про церкву, і про мову, і таке інше. З першого погляду ця ідея була мертвонародженою, авантюрною, я б не став робити на цьому політику. Зараз потрібно робити все для зміцнення проукраїнської коаліції, яка показує свою ефективність", — сказав він.

Читайте також: Час зазирати в очі скінчився: Арестович про ставлення Зеленського до Росії

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрітися з російським президентом Володимиром Путіним "в будь-якій точці українського Донбасу".

Джерело Україна 24 Теги