Чекали нападу на Донецьк: ексдепутат Держдуми про війська Росії біля кордону

"Буде поступове зниження чисельності російських військ", - сказав Пономарьов

Чекали нападу на Донецьк: ексдепутат Держдуми про війська Росії біля кордону

Колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов в ефірі програми «Сьогодні Ввечері» на телеканалі «Україна 24» розповів, що в Росії очікували нападу на окупований Донецьк з боку підконтрольної Україні території.

«Вся ця історія (збільшення контингенту російських військ біля кордону з Україною - ред.) спочатку була через те, що в Москві щиро вважали, що в проміжок між 15 і 21 квітня Україна перейде в наступ, буде захоплювати Донецьк. Тому і послання (президента Росії Володимира Путіна - ред.) було 21 квітня, і Раду федерації про всяк випадок призначили на 23 квітня, якщо раптом щось трапиться. Думаю, що війська там побудуть ще деякий час, буде поступове зниження їхньої чисельності, до червня, думаю, їх приберуть», - зазначив Пономарьов.

Читайте також: Як Україна відповість на атаку з Росії: ексклюзив від Арестовича

Популярні відео

Раніше в російських ЗМІ та в суспільстві поширювалася інформація про нібито напад української армії на окупований Донецьк.

Читайте також: Війська Путіна біля кордонів: Арестович розповів, чи варто Україні побоюватися

Нагадаємо, радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович в ефірі «Ток-шоу №1» на телеканалі «Україна 24» назвав чотири умови для того, щоб відбулася агресія Росії проти України.

Джерело Україна 24 Теги