Не розумію настроїв фракції - "слуга народу" про скандали з Тищенком і Шевченком

На засіданні фракції будуть вирішувати, що робити з Євгеном Шевченком і Миколою Тищенком

Не розумію настроїв фракції - "слуга народу" про скандали з Тищенком і Шевченком

Депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Качура вважає, що його однопартійці Євген Шевченко, який їздив на зустріч з невизнаним президентом Білорусі Олександром Лукашенком, і Микола Тищенко, який нібито святкував день народження дружини в ресторані під час карантину, не порушували закон.

Про це він сказав в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

Качура зазначив, що 22 квітня відбудеться засідання фракції, і "в порядку денному дописано Давидом Арахамією" питання ситуації щодо депутатів".

Популярні відео

Депутат не зміг відповісти, які рішення щодо депутатів будуть ухвалені.

"Мені складно говорити, які рішення будуть ухвалені, тому що я не розумію до кінця настроїв усієї фракції, у нас є частина депутатів, які запропонували навіть виключити депутатів, про яких ви сказали, з фракції, я поки що не бачив однозначної підтримки серед всіх депутатів фракції", - сказав Качура.

Читайте також: Має бути відповідальність - Арахамія про скандали з двома "слугами народу"

Нардеп зазначив, що з юридичної точки зору ні Шевченко, ні Тищенко закон не порушували.

"Якщо говорити як юристу - пан Шевченко не порушував закон, він мав право це робити. Якщо говорити про карантинні обмеження, які встановлені, чи були вони порушені - чи порушував Тищенко закон? Швидше за все, ні, але я його не захищаю, мені точно це не подобається. Я говорю як юрист. Як народний депутат скажу, що у той час, коли люди перебувають на карантині, вся країна їздить за талонами і немає коштів до існування, - навіть якщо ти в минулому успішний підприємець, закочувати такі вечірки з моральної точки зору неправильно. Але чи має він право на це з юридичної точки зору? Має. Тищенко не порушував закон, в готелі можна знімати номер, запрошувати гостей скільки хочеш", - сказав Качура.

Читайте також: Шуфрич і "слуга народу" ледь не побилися в прямому ефірі: відео

Нардеп вважає, що депутати повинні визначитися зі своєю позицією і в разі розбіжностей з позицією партії та влади покинути фракцію.

"Питання потрібно обговорювати. Ми повинні сприяти тому, щоб депутати прийняли для себе рішення: якщо хтось не згоден з політикою, яку проводить держава, потрібно вийти з фракції самостійно. Шевченко піднявся на сходинку вище, він може займатися самостійною політичною діяльністю, але для цього не потрібно перебувати у фракції "Слуга народу", - сказав Качура.

Нагадаємо, раніше про скандал з Миколою Тищенком висловилася депутат від "Слуги народу" Євгенія Кравчук в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

Джерело Україна 24 Теги