Час зазирати в очі скінчився: Арестович про ставлення Зеленського до Росії

"Держава та оборонний сектор потребують екстраординарних зусиль", - наголосив Арестович

Час зазирати в очі скінчився: Арестович про ставлення Зеленського до Росії

Радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович в ефірі «Ток-шоу №1» на телеканалі «Україна 24» заявив, що президент України Володимир Зеленський виходить на новий рівень ставлення до президента країни-агресора Володимира Путіна.

«Дві речі. Перше, вчорашнє (20 квітня – ред.) послання президента (Володимира Зеленського – ред.) відкрило новий аркуш в українській політиці. Зокрема для мене, це початок другої стадії президентського терміну Зеленського. Тобто він оголосив, що час зазирати в очі скінчився, і ми починаємо разом із західними партнерами проводити дуже тверду політику щодо примушення Росії до адекватності», – зазначив Арестович.

Читайте також: Як Україна відповість на атаку з Росії: ексклюзив від Арестовича

Популярні відео

«Друге, декілька ефірів останні тижні присвячені війні або військовій загрозі. Зазвичай гості в студії не дуже ладять, є багато суперечок. Але що приємно, в ефірах за два останні тижні, в яких я беру участь, всі гості, попри всі складнощі, завжди приходять до однієї ідеї: ми готові, ми можемо бути готові краще, і це треба робити; держава та оборонний сектор потребують екстраординарних зусиль. Треба переводити стан реформування сектору нацбезпеки та оборони в екстраординарний режим. Це розуміння є, і минуле засідання РНБО було присвячене, зокрема, цьому», - додав радник у ТКГ.

Читайте також: Війська Путіна біля кордонів: Арестович розповів, чи варто Україні побоюватися

Нагадаємо, радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович в ефірі «Ток-шоу №1» на телеканалі «Україна 24» назвав чотири умови для того, щоб відбулася агресія Росії проти України.