Гройсман: "В Україну треба запрошувати не ворога Путіна, а союзників і партнерів"

"Треба зробити все, щоб лідери цивілізованого світу приїхали в Україну", - заявив Гройсман

Гройсман: "В Україну треба запрошувати не ворога Путіна, а союзників і партнерів"

На українську землю треба запрошувати вірних партнерів і тих, хто підтримує Україну, а не Володимира Путіна - віроломного ворога України, варвара, який стоїть біля наших воріт і готовий принести біль і страждання.

Про це в ефірі телеканалу «Еспресо» сказав лідер політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Володимир Гройсман, коментуючи пропозицію президента Зеленського зустрітися з Володимиром Путіним на Донбасі.     

«Путін – віроломний ворог України, який стоїть біля наших воріт. Не можна відчиняти ворота, пропонувати, щоб Путін зайшов на нашу територію і когось до чогось надихав. Він може тільки підірвати Україну і принести нам біль і страждання. Запросити в Україну треба наших союзників, наших друзів – президента Байдена, канцлерку Меркель та президента Макрона, щоб вони на українській землі висловили свою позицію підтримки України, підтримки нашої територіальної цілісності. Це був би адекватний крок», – сказав Гройсман.

Читайте також: "У Путіна є певний задум": Володимир Гройсман про армію РФ на кордоні та ситуацію в Україні

Він наголосив, що військова загроза з боку Росії – реальна. І керівництву України треба виробляти адекватні рішення щодо ймовірної реакції.

«Окремо треба подякувати президенту Байдену, якого знаю особисто. Він займає чітку і жорстку позицію. І я в ній не сумнівався. Але Кремль заяв не чує! Саме тому треба продовжувати чітку санкційну політику. Вона має бути синхронізована: США та ЄС мають одночасно вводити однакові санкції проти країни-агресора, яка віроломно вторглася в Україну, анексувала Крим… В Європі мають зайняти чітку позицію щодо енергетичної зброї. Йдеться про «Північний потік-2», - зазначив Гройсман.

Читайте також: Експрем'єр розповів про плани повернутися у владу

За словами Володимира Гройсмана, російський газотранспортний проєкт має на меті ввести в залежність Євросоюз і знищити українську газотранспортну систему, яка працює стабільно.

«Треба зробити все, щоб лідери (цивілізованого світу) приїхали в Україну. Тут нема що робити варварам і нашому ворогу! Над цим треба почати працювати», - наголосив Володимир Гройсман.

Раніше в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" експрем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що газогін "Північний потік-2", якщо Росії вдасться його добудувати, стане енергетичною зброєю Кремля проти України та країн Євросоюзу.