Арестович про плани Путіна напасти на Україну: "Він обламався, здав назад"

Арестович упевнений, що в найближчі три тижні Путін здаватиме назад

Арестович про плани Путіна напасти на Україну: "Він обламався, здав назад"

Радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович в ефірі «Ток-шоу №1» на телеканалі «Україна 24» назвав чотири умови для того, щоб відбулася агресія Росії проти України.

«Щоб відбулася військова кампанія (Росії проти України – ред.), мають зійтися 4 рамки. Перше: світ має бути байдужим або підтримати військову кампанію. Друге: внутрішній консенсус має бути, тобто народ власної країни має бути байдужим або хотіти кампанії. Третє: збройні сили мають бути готовими. Четверте: держава супротивника має перебувати у стані, коли вона не здатна чинити опір. Якщо будь-які три рамки сходяться, то можна починати кампанію. Такого немає в теперішній ситуації. За деякими даними, російський народ проти. Ми готові, наші сили розгорнуті, ніхто не атакує в такій ситуації», - заявив Арестович.

Читайте також: Як Україна відповість на атаку з Росії: ексклюзив від Арестовича

Популярні відео

Він наголосив, що 130 батальйонно-тактичних груп проти 80 – це ні про що, жодного успіху на суходолі не буде. Також міжнародна спільнота готова до дій Росії.

«Як я оцінюю те, що відбулося – Путін обламався, якщо казати простою мовою. Він зрозумів, що тиснути на Україну і на колективний Захід не вдалося. Тому така нервова опора на ліву руку у нього була і така дьоргана міміка, коли він казав, що ми червоні лінії «не допустім, нє простім» і обов’язково покараємо… Він натякав на чехів. Чехії він ще здатний погрожувати, а Україні разом із НАТО вже ні. Він здав назад, шантаж не вдався. Подивимося, що буде в найближчі три тижні – він здаватиме назад», - зазначив радник у ТКГ.

Читайте також: Війська Путіна біля кордонів: Арестович розповів, чи варто Україні побоюватися

Раніше радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував посилення військової загрози з боку Росії.