Війська Путіна біля кордонів: Арестович розповів, чи варто Україні побоюватися

Радник української делегації в ТКГ зазначив, що Україна готова навіть до найгіршого варіанту

Війська Путіна біля кордонів: Арестович розповів, чи варто Україні побоюватися

Військова загроза з боку Росії для України є цілком реальною, проте наразі у президента РФ Володимира Путіна немає раціональних причин для нападу.

Таку думку висловив в ефірі програми "Шоу №1" на телеканалі "Україна 24" радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович.

"Якщо казати точно, бути точними, то реальна військова загроза (з боку Росії – ред.) існує. Тому було відповідне звернення президента, бо оцінюється все, і спалах оцих політичних перемовин між нами та Заходом, Заходом і Москвою. Це військове угруповання, яке за 250 км від кордону з Україною, може за 2-3 тижні перетворитися на справді військове угруповання, яке здатне бути залученим проти України, але раціональних причин немає. Попри нашу пропаганду, яка малює Путіна як нераціональну істоту – якщо уважно придивитися, що вони робили всі ці 7 років, то вони дуже раціонально вчиняли. Але військові завжди планують за найгіршим варіантом – і у нас все це сплановано", - сказав він.

Читайте також: Арестович розповів, коли ескалація на Донбасі може піти на спад

Раніше радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував посилення військової загрози з боку Росії.

Джерело Україна 24 Теги