Арестович спрогнозував посилення військової загрози Росії: названі терміни

Кремль планує масштабні військові навчання

Арестович спрогнозував посилення військової загрози Росії: названі терміни

У серпні-вересні Росія знову активізує військову активність біля кордонів України у зв'язку з проведенням масштабних навчань.

Такий прогноз озвучив в ефірі програми "Шоу №1" на телеканалі "Україна 24" радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович.

За його словами, концентрація військ біля кордонів України – "це стратегічна дезінформація з боку Росії".

"Вони й так проводять навчання "Захід-2021", активна фаза яких вересень-серпень. Вони однозначно репетирують війну проти України. Але на це, заплановане два роки тому, пересування військ вони просто насунули таку величезну інформаційну бульку: "тримайте мене семеро", "пітєрская подворотня" тощо. Поясню чому. Якщо уважно подивитися сьогоднішнє послання Путіна, то видно, що він у пасивно-агресивній позиції. Він захищається. 95% - це внутрішній порядок денний. Він сказав безпрецедентну фразу за 20 років керування Росією – сказав, що Росія виступає за безконфліктну політику. Мій діагноз, моя особиста оцінка – Росія не має жодних потуг не те що проводити повномасштабний конфлікт, а навіть як-небудь довго витримувати гонку озброєнь", - сказав радник української делегації в ТКГ.

Читайте також: Історія російської авіації закінчиться: Арестович про можливості української ППО

Популярні відео

Арестович заявив, що не вбачає військову загрозу "безпосередньо протягом цього дня і до 1,5 місяця вперед", тому що у травні-червні проходить активна фаза натовських навчань і "натовські війська стратегічно розгорнуті від Балтійського моря до Балкан".

"Ніхто не атакуватиме Україну в той час, як розгорнуті бойові порядки НАТО. "Червоний період" буде наприкінці серпня–початок вересня, коли буде активна фаза російсько-білоруських навчань, тоді знову будуть перекидатися війська. А зараз вони в полі не простоять і трьох тижнів, тому що почнеться розкладання військ. Війська не можна тримати без діла в полі. Це просто створення, як росіянам здається, сильної позиції напередодні зустрічі з Байденом і спроба тиснути на нас", - пояснив він.

Читайте також: Легко не буде: Арестович розповів, чим Україна заплатить за членство в НАТО

Раніше радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що ескалація конфлікту на Донбасі може піти на спад після наступного засідання ТКГ.

Джерело Україна 24 Теги