Арестович розповів, коли ескалація на Донбасі може піти на спад

Радник української делегації в ТКГ назвав дату

Арестович розповів, коли ескалація на Донбасі може піти на спад

Ескалація конфлікту на Донбасі може піти на спад після наступного засідання Тристоронньої контактної групи, наміченого на 28 квітня.

Про це розповів в ефірі програми "Шоу №1" на телеканалі "Україна 24" радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович.

"Було засідання політичних радників. Там всі сторони підтвердили необхідність - перед тим як просуватись по кластерах, зробити так, щоб запанувала тиша на фронті. Козак декілька разів наголосив на цьому. Позиція наша відома – ми за це з 2014 року, або принаймні з 2019 року. І наступного дня відбулося засідання підгрупи з безпеки, де на моє величезне здивування – протягом тригодинного засідання ми пройшли весь документ у першому читанні. Причому за основу було взято український документ додаткових заходів щодо встановлення повного всеосяжного режиму припинення вогню на фронті. Ми його в першому читанні прочитали, посол пан Чевік назвав це безпрецедентною подією, майже історичним днем. До кінця тижня має відбутися друге читання", - сказав Арестович.

Читайте також: Історія російської авіації закінчиться: Арестович про можливості української ППО

Популярні відео

За його словами, документ може бути поданий на загальне засідання ТКГ у середу, 28 квітня.

"Є примарна надія, що його вдасться узгодити та ухвалити на засіданні ТКГ. І тоді є сподівання щодо зниження ескалації на фронті", - сказав радник української делегації в ТКГ.

Читайте також: Легко не буде: Арестович розповів, чим Україна заплатить за членство в НАТО

Раніше радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував посилення військової загрози Росії.

Джерело Україна 24 Теги