Путін отримає геморой - Гордон про наслідки війни Росії з Україною

Журналіст не вірить, що РФ наважиться напасти відкрито

Путін отримає геморой - Гордон про наслідки війни Росії з Україною

Президент Росії Володимир Путін у разі нападу на Україну отримає відсіч української армії, безпрецедентні санкції Заходу, а також потік цинкових трун до РФ.

Про це заявив в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон.

"Нападають вони на нас, припустимо. Треба ж думати, які мінуси вони отримують для себе. В тому, що вони отримають військову відсіч, я не сумніваюся. Будуть бити, трощити, ламати, будуть стріляти. Якщо у 2014 році українські військові казали: як же в них стріляти, це наші російські брати - сьогодні цього питання не виникне. Це ворог, ворога знищують. Стрілятимуть, будуть просуватися вглиб території - буде партизанська війна. Знищуватимуть техніку, живу силу", - сказав він.

Читайте також: Гордон озвучив новий прогноз щодо "тривожної дати" для всієї України

Популярні відео

На думку журналіста, Путін Україну не підкорить - "він отримає геморой".

"Йому одразу такі санкції поставлять, що це буде значно сильніше, що він може собі навіть уявити. Плюс він отримає труни в Росію. Він повинен буде пояснювати російським матерям, чому їхні сини пішли в Україну, що вони там забули, і чому вони повертаються додому в цинку. Виходячи з того, що я сказав, я не вірю, що Путін піде війною на Україну. Він не божевільний, він не справляє таке враження", - зазначив Гордон.

Читайте також: Гордон розповів, чи піде він воювати за Україну

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, навіщо президент Росії Володимир Путін тримає війська біля кордонів України.

Джерело Україна 24 Теги