Путін буде грати в кішки-мишки – ексміністр про ідею Зеленського щодо Донбасу

Павло Клімкін пояснив, чи може президент РФ приїхати на схід України

Путін буде грати в кішки-мишки – ексміністр про ідею Зеленського щодо Донбасу

Президент Росії Володимир Путін відбиватиметься від пропозиції президента України Володимира Зеленського зустрітися на Донбасі. Водночас Кремль спробує маніпулювати цією пропозицією.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів ексголова МЗС Павло Клімкін.

"Путін відбиватиметься (від зустрічі, запропонованої Зеленським – ред.) руками й ногами. Сьогодні під час послання Федеральним зборам Путін чітко сказав, що він намагатиметься говорити з тими, кого він вважає реальними гравцями, маючи на увазі США. Він готується і вже торгується саме зі США. Подивіться, яка реакція на пропозицію Зеленського в російських ЗМІ. Вони це намагаються виставити проявом слабкості. Це, звичайно, на їхній совісті", - зазначив Клімкін.

Читайте також: Росію цікавить тільки капітуляція - дипломат про переговори щодо Донбасу

Популярні відео

Ексміністр висловив стурбованість, що зараз Росія маніпулюватиме цією пропозицією:

"Наприклад, збільшить кількість обстрілів (на Донбасі – ред.), а потім скаже: от представник Росії, хай він їде, але зустрічається з українськими представниками виключно в присутності окупаційних адміністрацій. Думаю, зараз Кремль намагатиметься грати в кішки-мишки. Ми маємо бути чітко готовими до того, щоб жорстко відповісти".

Читайте також: Кравчук розповів, чи може Росія напасти на Україну

Раніше глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", як президент України Володимир Зеленський поставив президента Росії Володимира Путіна в складну ситуацію пропозицією щодо зустрічі на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги