Чи відповість ображений Путін Зеленському - думка журналіста

Євгеній Кисельов розповів, що у форматі послання президент РФ не міг відреагувати на запрошення Зеленського відвідати Донбас

Чи відповість ображений Путін Зеленському - думка журналіста

Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні до українців запросив президента Росії Володимира Путіна зустрітися на території Донбасу. Журналіст Євгеній Кисельов вважає, що Путіна раніше образили, і на запрошення він не відповідатиме.

Про це він заявив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

Кисельов зазначив, що у форматі послання до Федеральних зборів Путін не міг відповісти Зеленському.

"Формат послання не передбачає того, щоб в оперативному режимі реагувати на якісь запрошення або заяви. Його можна використовувати як привід, але в принципі, при всій моїй повазі до президента України, йому не варто реагувати на це й ображатися. Послання Федеральним зборам - це не той документ, не той випадок, коли йому (Зеленському - ред.) відповідатимуть на пропозицію зустрітися на території Донбасу", - сказав журналіст.

Читайте також: Кравчук розповів, як Зеленський поставив Путіна в складну ситуацію

Популярні відео

Кисельов вважає, що Путін ображений діями влади України щодо заблокованих телеканалів, і навряд чи відповість на запрошення Зеленського.

"Цілком ймовірно, що на цей демарш Зеленського Путін відповість окремо або не відповість. Я думаю, радше, не відповість. Тому що Зеленський завдав Путіну образу, скривдив тими рішеннями, які були ухвалені щодо Медведчука, його медіахолдингу, його активів. Тому, думаю, ображений Путін намагатиметься Зеленського ігнорувати, бойкотувати", - сказав Кисельов.

Читайте також: Путін піде на діалог з Байденом: журналіст назвав вагому причину

Нагадаємо, раніше політолог Петро Олещук в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" сказав, що, запросивши Путіна на Донбас, Зеленський продемонстрував українську позицію, відповівши на російські провокації.

Джерело Україна 24 Теги