Кравчук про зустріч з Путіним: "Я б знайшов що сказати"

"У мене є з чим звернутися до кремлівських політиків, які роздмухують ненависть до України", - зазначив Кравчук

Кравчук про зустріч з Путіним: "Я б знайшов що сказати"

Перший президент України, голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук в ефірі програми «Сьогодні Ввечері» на телеканалі «Україна 24» розповів, як би пройшла його розмова з президентом Росії Володимиром Путіним.

«Сам би я поїхав. Мені є що сказати Путіну, з чим звернутися до кремлівських політиків, які роздмухують ненависть до України. Як писав Солженіцин: у Росії немає друзів, є або вороги, або холуї. Україна - ворог, а Лукашенко і Білорусь - холуї. Ось вам дві позиції російського керівництва», - зазначив Кравчук.

Читайте також: Відповів на провокації: політолог пояснив, навіщо Зеленський запросив Путіна на Донбас

Популярні відео

«Я б знайшов що сказати, посилаючись на їхніх поетів, гігантів духу, сказати конкретно Путіну, що я думаю про політичну еліту Росії, які цілі вона ставить, яку місію виконує. Як у тій пісні російській: «Немало я стран перевидел, шагая с винтовкой в руке». Люди їздять з туристичними намірами, відвідують музеї, Лувр, а російський солдат з гвинтівкою ходить по інших країнах, вбиває, руйнує, і це вважається цивілізаційним процесом», - додав перший президент.

Читайте також: "У Путіна є певний задум": Володимир Гройсман про армію РФ на кордоні й ситуацію в Україні

Нагадаємо, раніше в програмі "Час Голованова" на каналі "Україна 24" президент Інституту економічного аналізу, ексрадник президента РФ Володимира Путіна Андрій Ілларіонов розповів, чи можливе у майбутньому примирення України та Росії.

Джерело Україна 24 Теги