Кравчук розповів, як Зеленський поставив Путіна в складну ситуацію

Перший президент пояснив, як РФ може відреагувати на несподівану пропозицію щодо Донбасу

Кравчук розповів, як Зеленський поставив Путіна в складну ситуацію

Президент України Володимир Зеленський поставив президента Росії Володимира Путіна в складну ситуацію, коли запропонував йому зустріч на Донбасі.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" перший президент, глава української делегації в ТКГ щодо Донбасу Леонід Кравчук.

"У Росії є складнощі. Коли політичні радники обговорювали кластери, Росія не підтримала і висунула одну пропозицію - зустрітися на рівні розмежування на Донбасі й подивитися на ситуацію там. І тут Володимир Зеленський використав саме цей факт і сказав, що хоче йти далі й пропонує пану Путіну зустрітися на Донбасі в будь-якій точці українського Донбасу", - пояснив Кравчук.

Читайте також: Кравчук про готовність стріляти по росіянах: зі мною підуть син і онук

Популярні відео

За його словами, таким чином Путін "поставлений у складну ситуацію":

"Якщо відмовитися, це означає, що не підтримує свою ж, російську, пропозицію. Але є ще одне. Я стежу за тим, як реагують у Росії на звернення Путіна. Я б сказав, істерично вони реагують. Червоні лінії для них - коли ображають Путіна і Росію, але ображати інших для них - норма, не тільки ображати, а вбивати. Прийти на Донбас вбивати нас - вони не вважають це образливим, вважають наведенням ладу. Думаю, в цій ситуації точно сказати не можна, буде зустріч чи ні. Тобто є підстави, що може відбутися, є підстави, що ні. Путін може завжди сказати, що "це Україна, а я в Україну на зустріч не поїду".

Читайте також: Кравчук про зустріч з Путіним: "Я б знайшов що сказати"

Раніше глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", чи буде Росія починати повномасштабну війну проти України.