У переговорах щодо Донбасу намічається прорив: подробиці від Кравчука

Кравчук розповів, як проходять переговори у ТКГ

У переговорах щодо Донбасу намічається прорив: подробиці від Кравчука

Перший президент України, голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук в ефірі програми «Сьогодні Ввечері» на телеканалі «Україна 24» розповів, що в роботі Тристоронньої контактної групи може статися прорив.

«Два тижні тому я підготував документ, підписав його і направив пані Хайді Грау. Цей документ складався з 2-х частин - коротка політична заява і залучення координаційного механізму реагування на порушення порядку припинення вогню. Припинення вогню, відповідно до 22 липня минулого року, це було досягнення всеосяжної тиші, вона була позначена в цьому документі. Цей документ був направлений сторонам, але не був обговорений з різних причин. А зараз цей документ та інші документи від Росії й ОРДЛО вже надійшли в підгрупу з безпеки. І вчора обговорювали це питання політичні радники, обговорювали кластери, як вони повинні діяти, і цей документ вже було обговорено», - зазначив перший президент.

Читайте також: Путін може напасти на Україну за однієї умови — військовий експерт повідомив деталі

Популярні відео

«Щобільше, український проєкт документа був узятий за основу. Це означає, що група з безпеки, яка визначає і готує всі проєкти для засідання ТКГ, приступила до виконання конкретної роботи. У нас є час до 28 квітня. Вони будуть продовжувати роботу, враховуючи ті напрацювання, які в ОРДЛО і Росії, щоб мати узгоджений документ і прийняти його на засіданні ТКГ. Це буде прорив, на мою думку», - додав Кравчук.

Читайте також: Путін розуміє, що може "дістати на горіхи" — політолог про війну Росії з Україною

Раніше глава Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав три умови для припинення вогню на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги