Кравчук розповів, чи може Росія напасти на Україну

Україна показала готовність дати відсіч, зазначив перший президент

Кравчук розповів, чи може Росія напасти на Україну

Перший президент, глава української делегації в ТКГ щодо Донбасу Леонід Кравчук вважає, що Росія не буде починати повномасштабну війну проти України.

Таку думку він висловив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Європейська антикризова група, куди входять професіонали високого рівня, сказала, що немає вірогідності, щоб Росія розширила агресію або війну проти України. Моя позиція така, що сьогодні Росія, якщо взяти війну в широкому плані, не може ризикувати, тому що ця війна може принести їй надзвичайно складні наслідки", - сказав він.

Читайте також: Кравчук про готовність стріляти по росіянах: зі мною підуть син і онук

Популярні відео

Кравчук також прокоментував звернення президента Володимира Зеленського до українського народу.

"Думаю, що воно було вистражданим і написаним під впливом поїздок на Донбас. Він сказав, що так, ми ніколи не підемо війною на Донбасі, не будемо діяти агресивно, але завжди будемо готові дати відсіч, армія і народ пройшли велику школу боротьби проти російського агресора, готові зустріти ворога. Росія це бачить, вона не сліпа", - зазначив перший президент.

Читайте також: Кравчук про зустріч з Путіним: "Я б знайшов що сказати"

Раніше глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", як президент України Володимир Зеленський поставив президента Росії Володимира Путіна в складну ситуацію.

Джерело Україна 24 Теги