Україна може перевести подих: російський політолог розшифрував послання Путіна

Дмитро Орєшкін вважає, що президент Росії зрозумів, що програв

Україна може перевести подих: російський політолог розшифрував послання Путіна

Президент Росії Володимир Путін виступив зі щорічним зверненням до Федеральних зборів. Очікувалося, що в цьому посланні президент РФ торкнеться теми ескалації військового конфлікту на Донбасі, однак цього зроблено не було. Російський політолог Дмитро Орєшкін вважає, що це може говорити про те, що Путін усвідомлює, що програв.

Таку думку він висловив в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Що стосується України, то мені здається, що Путін розуміє, що він програв. Він грав м'язами, демонстративно, щоб всі бачили, говорив, який жах-жах-жах. А нападати зараз він не може, тому що до цього готові й міжнародна солідарність і, я думаю, українська армія. Це не буде маленькою переможною війною, тому він не ризикне це робити. Відповідно, йому треба якось відступити. Найкраще це зробити або під шум переможних барабанів, що важко організувати, або потихеньку", - сказав політолог.

Читайте також: Відповів на провокації: політолог пояснив, навіщо Зеленський запросив Путіна на Донбас

Популярні відео

Орєшкін зазначив, що Путіну важливо "не втратити обличчя".

"Те, що він промовчав взагалі, думаю, українська сторона може перевести подих. Путіну важливо зберегти імідж переможця хоча б на внутрішньому ринку. Вже Жириновський озвучив цю логіку: Україна програла, Путін здобув найголовнішу за 76 років перемогу. Він кинув рятувальний круг для пана Путіна, щоб той потихеньку відплив від рубежів України, не втрачаючи обличчя", - сказав Орєшкін.

Читайте також: Путіну потрібен не Донбас - Гордон назвав мрію президента Росії

Раніше російський політолог Андрій Піонтковський у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" заявив, що в найближчі три дні світ дізнається, чого хоче Володимир Путін.

Джерело Україна 24 Теги