14 сіл Чернігівщини отримали сучасну амбулаторію за програмою Зеленського

В амбулаторії працюватимуть 2 сімейні лікарі, які обслуговуватимуть жителів 14 населених пунктів

14 сіл Чернігівщини отримали сучасну амбулаторію за програмою Зеленського

На Чернігівщині відбулося урочисте відкриття Іванівської сільської амбулаторії, яка була зведена в рамках програми президента "Велике будівництво". Про це повідомила Чернігівська ОДА.

Читайте також: Під Києвом почалося "Велике будівництво" транспортних розв’язок на головних трасах

В амбулаторії працюватимуть 2 сімейні лікарі, які обслуговуватимуть жителів 14 населених пунктів. Заклад розрахований на 80 відвідувань за зміну. При цьому усі послуги з первинної медичної допомоги є гарантовано безплатними для жителів та оплачуються з державного бюджету.

"В амбулаторії створили умови, комфортні як для медпрацівників, так і для пацієнтів. Є кабінети сімейних лікарів, палата денного стаціонару, маніпуляційна кімната, кабінет щеплень. Сподіваюсь, що в новій амбулаторії місцеві жителі відчуватимуть постійну турботу про їхнє здоров’я", — заявила очільниця області Ганна Коваленко.

Читайте також: "Велике будівництво" на Харківщині: розпочався ремонт найстарішого моста області

Заклад отримав два нові автомобілі, а також комп’ютерну техніку і сучасне медичне обладнання: електрокардіографічний апарат, кисневі концентратори, аналізатори крові та сечі, глюкометри.

Нагадаємо, раніше Київська ОДА повідомила, що в рамках президентської програми "Велике будівництво" цього року на модернізацію приймальних відділень в опорних лікарнях Київщини направлять 38,2 млн грн.

Джерело Черниговская ОГА Теги