Гордон про скандального "слугу народу": в політиці йому не місце

Журналіст жорстко розкритикував Миколу Тищенка

Гордон про скандального "слугу народу": в політиці йому не місце

Народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко, який нібито влаштував у Києві підпільну вечірку в розпал локдауну, повинен піти з політики.

Таку думку висловив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон.

"Це приголомшлива насправді історія. Я не можу стримати посмішку. Я з Миколою дуже поверхово знайомий. Він чудовий ресторатор, у Києві створив низку успішних ресторанів. Але чому люди, які займаються ресторанами, вважають за потрібне йти в політику і намагаються бути там політиками високого порядку?" - зазначив журналіст.

Читайте також: "Я б знищив його морально": Гордон про інтерв'ю зі скандальним "слугою народу"

За його словами, в питанні карантину в Україні всі люди хочуть справедливості.

"Нехай навіть рішення влади погане, але щоб виконували всі. Мені локдаун не подобається, я втрачаю великі гроші, оскільки живу зі здачі приміщень в оренду, весь світ це знає. А в локдаун торговий центр зачинений, я втрачаю великі гроші. Добре це для мене? Ні, але я собі кажу, що форс-мажор і треба терпіти. І я позбавлений багатьох приємних моментів. Чи вважаю я локдаун правильним? Ні. Поясню чому. Коли люди тісняться в метро, ​​вони там заражаються більше, ніж у торгових центрах. Якщо локдаун, якщо все закрили, давайте всі нести тягар важкого часу. Коли я бачу таке, я думаю: охрініли вкрай. Якби це був якийсь "Ваня", ну Ваня так Ваня. Але це ж народний депутат, цілий перший заступник голови фракції "Слуга народу", - обурився Гордон.

Популярні відео

Як підкреслив журналіст, Тищенко "повинен розуміти, що він під потрійним прицілом і, як мінімум, вести правильний спосіб життя, щоб не підставити не те що себе - президента".

"Він цього не розуміє. Значить, у політиці йому не місце. На місці президента я б, побачивши розслідування "Схем", тут же його запросив до свого кабінету і запитав: "Ти дебіл?! Чого ти мене ганьбиш? Складай мандат, йди займатися ресторанами". І всім би колегам сказав: "Нехрін ганьбити чесне ім'я президента і кидати на мене тінь. Я не для того вас всіх, собак, туди завів на своєму горбу, щоб ви лажали". А друге - я б виступив перед народом України й сказав, що закон єдиний для всіх. І тоді рейтинг президента зріс би неймовірно", - розповів він.

Читайте також: Це просто аморально: експрем'єр про новий гучний скандал зі "слугою народу"

Нагадаємо, в мережі з'явилися фото і відео вечірки, яку депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко нібито влаштував у ресторані київського готелю Fairmont 18 квітня з нагоди дня народження своєї дружини.

Раніше нардеп Микола Тищенко став героєм гучного скандалу навколо його ресторану "Велюр", який нібито працював під час жорсткого карантину.

Джерело Україна 24 Теги